Služby

Webové stránky

Pokud to s prezentováním svým produktů, služeb, kulturních akcí nebo jiných projektů myslíte doopravdy vážně, měli byste se zaměřit i na ty nejmenší detaily současného trhu, které tvoří právě internetové stránky. Přehledné webové prezentace, které potenciálním zákazníkům a návštěvníkům prozradí mnohé.

Jednoduché webové stránky

Naprostým základem, který vám můžeme v rámci našich profesionálních služeb nabídnout, jsou jednoduché webové stránky. Základní prezentace vaší osoby či společnosti, která lpí na přehlednosti, originalitě a výsledném sdělení. Varianta, kterou volí ti zákazníci, kteří obsah nebudou častokrát obměňovat.

Dynamické weby

Mnohem propracovanější jsou poté dynamické weby, jejichž obsah je primárně obměnný. V tomto případě vám nabídneme velice intuitivní administrační rozhraní, s pomocí něhož můžete libovolně a svépomocí měnit obsah námi vytvořených webových stránek. Získáte plnohodnotnou kontrolu nad svým webem, který bude zcela ve vaší správě.

Internetový obchod

Pokud se v prostředí internetu chcete nejenom dokonalým a účinným způsobem prezentovat, ale také v něm vydělávat, pomohou vám v tom námi zhotovené internetové obchody. Jsme schopni vám nabídnout dokonalé a propracované řešení šité na míru, jež může být multijazyčné, díky čemuž se rozšiřuje působnost vaší potenciální klientely. Internetový obchod se stane velice efektivní a ekonomickou náhražkou jakékoliv kamenné prodejny. V rámci prodeje a námi prezentovaného systému nebudete žádným způsobem omezováni.

Správa webových stránek

Pokud nedisponujete dostatkem volného času nebo znalostmi, jež vyžaduje správa webových stránek, neváhejte tuto činnost svěřit nám. Všechny úkony budeme realizovat s maximální pílí a dle vašich přesně daných požadavků.

Grafické práce

Chcete oslovit svého potenciálního zákazníka prostřednictvím vkusné a moderní grafiky? Za pomoci originálního a působivého loga? Pak vám mohou být nápomocny naše grafické práce, které se týkají nejenom webových stránek a internetových obchodů, ale také samostatné tvorby.

Vaše přání a požadavky dokážeme kreativním a nápaditým způsobem zpracovat tak, že zaujmou jakéhokoliv návštěvníka webu nebo cílovou skupinu lidí. Navrhneme vám grafickou podobu loga, vizitky nebo reklamního letáku.

Grafika je elementem, který jednoznačně prodává, nepodceňujte ho tedy.

SEO optimalizace

Necháte-li si od nás vytvořit kvalitní webové stránky a originální grafický design, jste teprve v půli cesty za úspěchem. Tou třetí a zcela nezbytnou částí je totiž optimalizace. Procesy, které vás mohou dostat na přední příčky nejznámějších vyhledávačů, díky čemuž získáte další klientelu, potažmo navýšíte své zisky.

V tomto ohledu vám dokážeme předat letité zkušenosti, u nichž přihlížíme k mnoha on-page a off-page faktorům, jež se pozitivně podepisují na atraktivnosti vašich internetových stránek. Provedeme vám kompletní SEO, které bude zaměřeno na daná klíčová slova, jež jsou důležitá pro váš web.

Dostaneme vás do popředí, dalece před vaši konkurenci…